КМДА замовить 3 тисячі урн у товариства глухих

Ольга Бондаренко
1 липня 2013р. 18:29

В мерії планують замовити 3 тисячі урн в Українського товариства глухих. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

Пояснили своє рішення тим, що таким чином, по-перше, влада виконує функцію соціального захисту людей: "По-друге, ця продукція є конкурентоздатною, вона пройшла необхідні випробування і отримала сертифікат відповідності нормам безпеки. У подальшому ми плануємо налагодити співпрацю між підприємством «Контакт» та нашими будівельними компаніями, щодо замовлення будівельних лісів, арматури тощо", - йдеться у повідомленні.

Підприємство "Контакт"– основне Київське виробниче підприємство Українського товариства глухих, яке створено для навчання інвалідів зі слуху доступним для них професіям та забезпечення їх робочими місцями. Наразі на підприємстві працює 195 осіб, що виготовляють полиці для холодильних шаф, решітки для газових плит, мірники для АЗС, рулетки, торгівельні обладнання для рекламних потреб, металеві каркаси для шкільних парт, спальних ліжок, столів та стільців тощо.

Теги: Київ , Попов