Меліхова закликає саботувати засідання у Гереги

Ольга Бондаренко
1 липня 2013р. 18:35

Фракція "БЮТ-Батьківщина" у Київраді проти проведення будь-яких засідань нелегітимної Київради. Про це "Свідомо" повідомила лідер фракції Тетяна Меліхова.

За інформацією Меліхової, фракція закликає всіх депутатів Київради саботувати засідання: не йти на нього і не реєструватися у сесійній залі. "Якщо більшість не дослухається до наших закликів і дійде до того, що сесія Київради таки відбудеться, то фракція «БЮТ-Батьківщина» буде присутньою у сесійній залі на засіданні. Остаточний план дій буде опрацьований на зборах фракції", - наголосила вона.

Зранку секретар Київради Галина Герега підписала розпорядження про проведення сесії 11 липня. 30 травня Конституційний суд ухвалив рішення, за яким чергові вибори до Київради та мера Києва мають відбуватися одночасно по всій Україні. Повноваження ж нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім. Другого червня півтисячі киян вийшли на акцію протесту, на якій "зачинили" нелегітимну Київраду до виборів.

Теги: Київ