Через бунт у Врадіївці полетіли погони прокурора

Олесь Лук'яненко
2 липня 2013р. 12:48

Генпрокурор Віктор Пшонка звільнив прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Звільнили Мочалка за неналежне виконання своїх обов’язків у сфері забезпечення нагляду за законністю під час проведення слідства.

На Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячи людей вночі штурмом взяли райвідділок мілції. В хід пішло каміння, арматура та навіть коктейлі молотова. Працівники міліції ховалися у подвалі райвідділу, а згодом від диму їм стало погано, проте розлючені люди не давали швидкій надати допомогу міліціянтам. Близько 2:00 ночі протестуючих вдалося вгамувати та люди зняли осаду. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі співробітників міліції, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Жертва насильства повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист на прізвище Рябіненко. Поліщук та Рябіненко затримані, що ж стосується Дрижака, то у нього виявилося алібі - він, нібито, в момент злочину чергував у райвідділі. Справа в тому, що Дрижак виявився хресником керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка, а Поліщук племінником прокурора Заводського району міста Миколаєва. Наразі вже також відсторонено начальника міліції у Миколаївській області Валентина Парсенюка.

 

Теги: Миколаївщина , Врадіївка