Азаров: на Троєщині побудують новий хлібокомбінат

Олесь Лук'яненко
2 липня 2013р. 13:02

Прем´єр-міністр Микола Азаров заявив, що невдовзі на Троєщині побудують новий великий хлібокомбінат. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна»

Азаров також заявив, що населених пунктах має бути створена велика мережа булочних-кондитерських. За словами Миколи Азарова, протягом року в Києві побудують близько 500 хлібних-кондитерських. При цьому очільник уряду не зазначив, які саме кондиторські та хлібокомбінат мають збудувати.

Працівниці хлібокомбінату №12, який опинився на межі закриття, що з 12-го червня оголосили голодування під Кабінетом міністрів - призупинили акцію тільки після того, як трьох жінок шпиталізували. Співробітники кажуть – їх закривають на догоду конкурентам з "Кулиничей". У середу, 13-го червня, власник підприємства депутат Владислав Атрошенко пообіцяв не звільняти людей, а заступник голови Київдержадміністрації Анатолій Голубченко дав обіцянку в свою чергу, що людей без зарплатні в разі звільнення не залишать. Азаров доручив перевірити, яким чином здійснюється перепрофілювання хлібозаводів у Києві.