ДемАльянс спитає за мітинги під Межигір'ям у суді

Ольга Бондаренко
2 липня 2013р. 15:26

Голова Київської організації партії “Демократичний альянс” Максим Панов звернувся до суду з позовом до Новопетрівської сільської ради, щодо визнання незаконним порядку проведення мирних зборів в селі Нові Петрівці. Про це "Свідомо" повідомили у "ДемАльянсі".

“Прийняття подібних порядків є незаконним. На даний момент, Конституція гарантує право  кожного українця проводити мирні збірання, протести і пікети. Ні сільські, ні міські ради не мають права  порушувати Конституцію. Особливо в селі, де живе гарант Конституції” - говорить Панов. 

3 червня "Беркут" затримав лідера "ДемАльянсу" Василя Гацька та ще трьох активістів, які проводили акцію впродовж вулиці Богатирської на шляху кортежу Віктора Януковича. Це було не перше затримання активістів, які намагаються привернути увагу президента. 10 квітня у селі Нові Петрівці, міліція затримала журналістів ТВі та активістів "ДемАльянсу" за акцію проти того, що кожного разу заради президента перекривають дорогу, і люди не можуть ні пройти, ні проїхати. 11 квітня члена партії "Демократичний Альянс" Максима Панова посадили на 7 діб  за участь в акції у Нових Петрівцях поблизу Межигір'я. 13 квітня лідера "ДемАльянсу" Василя Гацька посадили за грати на 5 діб. 15 квітня ДемАльянс приносив Януковичу та його охоронцям памперси із гаслами: "Нас не злякати". 

Теги: Київ , Демальянс