Голосовий Google-пошук заговорив українською

Ольга Бондаренко
2 липня 2013р. 17:16

Голосовий пошук Google для мобільних пристроїв на базі Android відтепер доступний українською мовою. Про це йдеться у повідомленні компанії.

"Окрім цього, голосовий пошук доступний для мобільних Карт Google та Навігації, що, сподіваємось, значно спростить водіям пошук правильного шляху під час руху", - зазначили в компанії. Як зазначають у Google, під час роботи над створенням голосового пошуку українською у компанії виникли деякі проблеми через особливості вимови в різних регіонах, проте в компанії наголошують, що чим більше людей використовуватимуть сервіс - тим точніше ставатиме робота пошуку. Протягом найближчого часу Голосовий Пошук Google обіцяють зробити доступним для iPhone та для браузера Chrome на десктопах.

Щоб почати роботу з Голосовим Пошуком Google, треба спочатку визначитись, який у вас телефон. Якщо ваш телефон працює із ОС Android 2.2 або вище, ви побачите значок мікрофона на віджеті Пошуку Google на вашому робочому столі мобільного телефона, і все, що вам потрібно зробити, це натиснути на значок, щоб почати Голосовий Пошук. В іншому випадку, ви можете встановити програму Голосовий Пошук з Google Play. Зверніть увагу, ви можете говорити одночасно тільки однією мовою, і для зміни мови пошуку вам, в першу чергу, потрібно буде змінити мовні налаштування.

Теги: google , гугл , Київ