Фігуранта справи про зґвалтування охороняє "Альфа"

Ольга Бондаренко
2 липня 2013р. 18:07

Фігуранта справи про зґвалтування охороняє "Альфа"

Старший лейтенант Євген Дрижак, підозрюваний в згвалтуванні жінки у містечку Врадіївка, - перебуває під охороною спецпідрозділу "Альфа" у прокуратурі. Про це у Фейсбуці повідомив депутат від Батьківщини Андрій Парубій.

"Щойно заступник обласного прокурора Миколаївської обл., який знаходиться у Врадіївці, повідомив, що Дрижак знаходиться під охороною спецпідрозділу "Альфа" в обласній прокуратурі. Я заявив йому, що цього мало. Дрижака слід офіційно заарештувати, і поки не відбудеться арешт, люди пікетуватимуть райвідділ міліції", - зазначив Парубій. І пізніше додав: "Станом на 17:00 слідчим прокуратури було видано подання на затримання Дрижака. Зараз виясняємо,чи це правда", - написав депутат.

На Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей вночі штурмом взяли райвідділок мілції. В хід пішло каміння, арматура та навіть коктейлі Молотова. Працівники міліції ховалися у підвалі райвідділу, а згодом від диму їм стало погано, проте розлючені люди не давали швидкій надати допомогу міліціянтам. Близько 2:00 ночі протестувальників вдалося вгамувати, і люди зняли осаду. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Дівчина повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист на прізвище Рябіненко. Поліщук та Рябіненко затримані, що ж стосується Дрижака, то у нього виявилося алібі - він, нібито, в момент злочину чергував у райвідділі. Справа в тому, що Дрижак виявився хресником керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка, а Поліщук племінником прокурора Заводського району міста Миколаєва. Наразі вже відсторонено начальника міліції у Миколаївській області Валентина Парсенюка, а також звільнили прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Фото: НикВести.

Теги: Врадіївка , Київ