Україна втратила позиції ще в одному рейтингу

Ольга Бондаренко
2 липня 2013р. 18:22

Україна за рік втратила вісім позицій у глобальному інноваційному рейтингу Global Innovation Index 2013 від Корнельського університету, бізнес-школи INSEAD та Всесвітньої організації інтелектуальної власності WIPO, зайнявши 71 місце.  

Україна отримала в рейтингу індекс 35,78 (за шкалою від 0 до 100), опинившись між Тунісом і Монголією, пише "Комерсант-Україна". Для порівняння: індекс лідера рейтингу Швейцарії склав 66,59. Друге місце зберегла Швеція. З п'ятого на третє місце піднялася Великобританія, з шостого на четверте - Нідерланди, а США піднялися відразу на п'ять позицій - з десятого на п'яте місце. 

Global Innovation Index складається вже шостий рік і оцінює рівень розвитку інновацій в 142 країнах - інноваційний потенціал держав, їх витрати на інновації і результат прийнятих зусиль. Індекс враховує 84 різних показника, серед яких, зокрема, умови для відкриття та розвитку нового бізнесу, податкову політику в країні, якість університетської освіти. 1 липня міжнародне рейтингове агентство Fitch погіршило прогноз рейтингів України до "негативного". Разом з тим агентство прогнозує подальше зниження курсу національної валюти.

Теги: Київ , Рейтинг