Врадіївського міліціонера визнали підозрюваним

Олесь Лук'яненко
3 липня 2013р. 7:59

Міліціонера Євгена Дрижака визнали пвдозрюваним по кримінальній справі щодо згвалтування жінки у Врадіївці. До цього він проходив як свідок. Про це пише «Преступности.НЕТ» з посиланням на прокуратуру.

Слідчий, що веде справу, готує для передачі до Центрального районного суду міста Миколаєва матеріали справи для обрання Євгену Дрижаку запобіжного заходу. Зампрокурора Миколаївської області Олексій Денисюк заявив мітингувальникам, що Дрижаку інкримінують розбій та нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Людей обурило те, що йому не інкримінують "згвалтування". Натовп вимагав віддати їм Дрижака для самосуду.

На Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей вночі штурмом взяли райвідділок мілції. В хід пішло каміння, арматура та навіть коктейлі Молотова. Працівники міліції ховалися у підвалі райвідділу, а згодом від диму їм стало погано, проте розлючені люди не давали швидкій надати допомогу міліціянтам. Близько 2:00 ночі протестувальників вдалося вгамувати, і люди зняли осаду. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Дівчина повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист на прізвище Рябіненко. Поліщук та Рябіненко затримані, що ж стосується Дрижака, то у нього виявилося алібі - він, нібито, в момент злочину чергував у райвідділі. Справа в тому, що Дрижак виявився хресником керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка, а Поліщук племінником прокурора Заводського району міста Миколаєва. Наразі вже відсторонено начальника міліції у Миколаївській області Валентина Парсенюка, а також звільнили прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Теги: Миколаївщина