Прокуратура хоче ще один алкотест СБУшника-водія

Олесь Лук'яненко
3 липня 2013р. 8:23

Алкоголь в крові працівника СБУ-водія Infiniti, з вини якого, за попередньою інформацією, сталася резонансна аварія у Києві, не виявлено, проте прокуратура проведе повторний аналіз. Про це повідомляє прокурор Центрального регіону України з нагляду за дотриманням законів у воєнній сфері Юрій Війтєв.

Повторний відбір крові був проведений у зв'язку з тим, що з пояснень очевидців ДТП, наданих засобам масової інформації, водій Infiniti перебував у нетверезому стані, а перший висновок лікарів медичного закладу свідчив про відсутність алкоголю в крові. Війтев пообіцяв, що незалежно від наявності чи відсутності алкоголю у крові співробітника СБУ, він буде відповідати за законом.

22 червня на перехресті Щербакова і Стеценка джип Infiniti FX35 проїхав на червоне світло, протаранив два легкових автомобіля та врізався в пасажирський автобус.  В результаті постраждали близько 10 осіб, одна дівчина загинула. Пізніше в лікарні загинув один зі співробітників СБУ, що також їхав в цьому автомобілі. З Infiniti вилучили два посвідчення співробітників СБУ і два бойових пістолети "Форт". Одне з посвідчень належало людині на прізвище Римар. Пізніше прокуратура підтвердила участь двох працівників СБУ в цій аварії. Розслідування триває.

Теги: Київ , прокуратура