Справу Павліченків знову відклали - суддя хвора

Галина Танай
3 липня 2013р. 11:29

Справу Павліченків знову відклали - суддя хвора

Судовий розгляд справи Павліченків відклали через хворобу судді Людмили Боголюбської. Розгляд перенесли на 23 липня. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" із зали судових засідань.

Розгляд справи Павліченків відкладають уже вдруге. Перше перенесення було 5 червня - тоді колегія суддів Апеляційного суду Києва відклала розгляд у зв’язку із затриманням проведення експертизи. Тоді експерти мали відповісти на питання, чи міг Сергій Павліченко отримати ушкодження коліна внаслідок падіння на асфальт зі склом, як він це стверджує, або ж це рана від ножа. Друга експертиза мала перевіряти, чи міг Дмитро Павліченко отримати поранення на руці від скла при затриманні, як це стверджує старший засуджений. Як повідомила адвокат засуджених Тетяна Шевченко, про результати експертизи їй наразі нічого не відомо.

Павліченків звинуватили у вбивстві судді Зубкова, котрий неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

 


Теги: Київ , суд , Павліченки