Врадіївського міліціонера арештували

Ольга Бондаренко
3 липня 2013р. 15:59

Центральний районний суд Миколаєва ухвалив рішення про арешт капітана міліції Євгена Дрижака, причетного до зґвалтування жінки у містечку Врадіївка. Про це повідомляє кореспондент ТСН.

Суддя Іван Дірко, ухвалюючи рішення про обрання запобіжного заходу підозрюваному у зґвалтуванні і побитті 29-річної Ірини Крашкової, вирішив не відпускати фігуранта гучної справи під заставу. Дрижак буде перебувати під вартою до 15 серпня.

2 липня Євген Дрижак, перебував під охороною спецпідрозділу "Альфа" у прокуратурі, а 2 липня, постраждала від зґвалтування Ірина Крашкова впізнала капітана міліції Євгена Дрижака, як одного із ґвалтівників. На Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей вночі штурмом взяли райвідділок мілції. В хід пішло каміння, арматура та навіть коктейлі Молотова. Працівники міліції ховалися у підвалі райвідділу, а згодом від диму їм стало погано, проте розлючені люди не давали швидкій надати допомогу міліціянтам. Близько 2:00 ночі протестувальників вдалося вгамувати, і люди зняли осаду. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Дівчина повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист на прізвище Рябіненко. Поліщук та Рябіненко затримані, що ж стосується Дрижака, то у нього виявилося алібі - він, нібито, в момент злочину чергував у райвідділі. Справа в тому, що Дрижак виявився хресником керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка, а Поліщук племінником прокурора Заводського району міста Миколаєва. Наразі вже відсторонено начальника міліції у Миколаївській області Валентина Парсенюка, а також звільнили прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Теги: арешт , Київ