У Врадіївці затримали журналістів

Ольга Бондаренко
3 липня 2013р. 16:41

Кореспондента  LB.ua, знімальна група каналу ТВі та 1+1 затримала міліція та інкримінуює їм статтю за втручання в особисте життя. Про це повідомляє LB.ua.

Як повідомляє видання, журналісти приїхали взяти коментар у колишнього глави Врадіївського райвідділу міліції Синицького. Журналісти під'їхали до будинку Синицького і постукали у двері. Двері відчинила господиня будинку зі словами "коментарів не даю". Після цього журналісти зайшли до сусідів, щоб поспілкуватися. Однак, через 10 хвилин під'їхала міліцейська машина з правоохоронцями у бронежилетах. Журналістів забрали в райвідділ для дачі пояснень. Слідчий повідомив, що журналістам інкримінується стаття 182 за втручання у приватне життя. Стало відомо, що заяву на знімальну групу написала господиня дому.

На Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей вночі штурмом взяли райвідділок мілції. В хід пішло каміння, арматура та навіть коктейлі Молотова. Працівники міліції ховалися у підвалі райвідділу, а згодом від диму їм стало погано, проте розлючені люди не давали швидкій надати допомогу міліціянтам. Близько 2:00 ночі протестувальників вдалося вгамувати, і люди зняли осаду. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Дівчина повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист на прізвище Рябіненко. Поліщук та Рябіненко затримані, що ж стосується Дрижака, то у нього виявилося алібі - він, нібито, в момент злочину чергував у райвідділі. Справа в тому, що Дрижак виявився хресником керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка, а Поліщук племінником прокурора Заводського району міста Миколаєва. Наразі вже відсторонено начальника міліції у Миколаївській області Валентина Парсенюка, а також звільнили прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

 

Теги: Київ