Опозиція бойкотує через Балогу та Домбровського

Ольга Бондаренко
3 липня 2013р. 18:01

Фракції "Батьківщина", "Свобода" і "УДАР" не голосуватимуть у Верховній Раді, поки депутатам Павлу Балозі та Олександру Домбровському не повернуть анульовані картки. Про це заявив депутат від "Батьківщини" Сергій Соболев із трибуни сесійного залу.

"Жодного законопроекту, який би стосувався євроінтеграції, реальної боротьби із корупцією у цій сесійній залі немає. Голосувати за рішення, які дають чергові лазейки, які дають розкрадати мільярди гривень, ми не будемо", - сказав Соболєв.

Зранку депутат Петро Порошенко у Верховній Раді заявив про рішення більшості позафракційних депутатів, що представляють мажоритарні округи, не брати участь в роботі парламенту, поки Павлу Балозі і Олександру Домбровському не повернуть мандати. Спікер Верховної Ради Володимир Рибак доручив анулювати депутатські картки Павла Балоги та Олександра Домбровського. 2 липня Вищий адмінсуд виніс рішення про анулювання депутатських карток Павла Балоги та Олександра Домбровського за зверненням Володимира Рибака. В цей же день Олександр Домбровський подав заяву до Європейського суду з прав людини за фактом позбавлення його депутатського мандата. 

Теги: Київ