Кагаловський показав справжню зарплату Княжицького

Ольга Бондаренко
3 липня 2013р. 19:43

Колишній власник телеканалу ТВі Костянтин Кагаловський передав у Міністерство доходів і зборів, а також в Нацбанк повну інформацію про зарубіжних рахунках колишнього гендиректора телеканалу Миколи Княжицького. Фактично, Кагаловський розкрив схему "чорної" оплати праці топ-менеджменту телеканалу.Про це пише "Главком".

Як стало відомо виданню від адвоката Seragill Holdings Ltd - за три роки Княжицький отримав на рахунки в іноземних банках 295 тисяч доларів. Ще 60 тисяч доларів зверху Княжицький нібито отримав на рахунок в українському "Укрексімбанку". У Кагаловського ставлять під сумнів наявність у Княжицького необхідної ліцензії на володіння валютними рахунками за кордоном, а також сумніваються, що він заплатив з цих грошей податки в український бюджет. Власне, це і просять перевірити податкову.

Більше 30-ти журналістів телеканалу ТВі звільнились, через незгоду з конфліктом навколо власності. 23 квітня Олександр Альтман проголосив себе новим власником ТВі, а новим гендиректором каналу призначив Артема Шевченка. Засновник ТВі Костянтин Кагаловський назвав це рейдерським захопленням. Звільнені журналісти пообіцялистворити власний інтернет-проект. 11 червня незалежні журналісти, вісім з яких працювали на ТВі, презентували проект громадського телебачення, який має запрацювати у вересні.

 

 

Теги: Київ , Княжицький