У "Києві" - літні короткометражки від New Vision

Галина Танай
4 липня 2013р. 10:39

У "Києві" - літні короткометражки від New Vision

Міжнародний фестиваль New Vision повертається - тепер кияни зможуть насолодитись літньою порцією  короткометражок. Кумедні й водночас зворушливі спроби повернути перше кохання, футбольні пошуки щастя 60-річної пані, недитячі витівки інквізиторів - все це можна побачити в кінотеатрі "Київ" із 4 до 10 липня.

У програмі  New Vision уже вкотре опиняється  анімаційний фільм з Іспанії "Акербельтц, відьми та інквізитор" - так ця стрічка полюбилася глядачам.  Тюрма Святої Інквізиції в Логроньйо. З тісної камери лунає і проникає крізь грати магічний гімн. Цей відчайдушний заклик долає долини та гори і досягає маленького села. Хлопчик прокидається серед ночі і розуміє: жінок, які піклувалися про нього з безкінечною любов’ю, стратять, а часу врятувати їх зовсім мало. Хлопчик закликає всі сили природи допомогти йому врятувати нещасних від їхньої сумної долі - і рушає у карколомну подорож.

Ще один подарунок з Іспанії - комедія "Удар із центру поля". 60-річна Адела розуміє: вона живе геть не так, як хоче. Дітей нема, чоловік її ігнорує, а головне - нема мети і мрії. У Адели з'являється шанс виграти 300 тисяч євро і змінити своє життя. Для цього треба у перерві в матчі ліги з центру поля забити гол у пусті ворота. Здається, все просто. І Адела починає інтенсивно тренуватись до дня Х. 

Всього в літньому блоку New Vision сім короткометражок - з Іспанії, Франції, Німеччини, Швеції, Фінляндії та Канади. Дивитись їх можна до 10 липня. Квитки коштують 50 гривень, забронювати їх можна за телефоном 234 73 81. Всі фільми показують мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Теги: Київ , Кіно , короткометражки , New Vision