Рибак з більшістю протягнув Копиленка в ЦВК

Олесь Лук'яненко
4 липня 2013р. 11:22

Рибак з більшістю протягнув Копиленка в ЦВК

Голова Верховної ради Володимир Рибак в обхід заблокованої трибуни депутатами від опозиції з місця депутатів поставив на голосування постанову, за якою призначили Олександра Копиленка членом Центрвиборчкому.

За відповідне рішення проголосували 236 карток депутатів від Партії регіонів, комуністів та позафракційних. "Зараз тут відбувається фальшування президентських виборів 2015 року", - заявив під час блокування трибуни Арсеній Яценюк.

Президент Віктор Янукович вніс на початку червня кандидатуру Олександра Копиленка на посаду члена Центральної виборчої комісії. У 1983-1990 роках Копиленко працював в Інституті держави і права імені Корецького НАН України: стажист-дослідник, молодший науковий співробітник, науковий співробітник. З 1990 року – в апараті Верховної Ради України: старший консультант, головний консультант, завідувач сектора, заступник завідувача юридичного відділу, заступник керівника юридичного управління. У 1998-2002 роках обіймав посаду радника голови Верховної Ради України. З 2004 року є членом Української національної групи Постійної палати Міжнародного Третейського Суду (місто Гаага).

Теги: Київ , Рада