У Врадіївці знову тисячний мітинг проти міліції

Олесь Лук'яненко
4 липня 2013р. 11:47

У Врадіївці знову тисячний мітинг проти міліції

У Врадіївці знову близько тисячи людей вимагають відставки всіх міліціонерів району, відставки голови райдерж та облдерж адміністрацій, а також відставку міністра Захарченка. Про це на своєму фейсбуці пише свободівець Олександр Аронець.

Підтримати людей, за словами Аронця, приїхали народні депутати - свободівці Анатолій Вітів та Михайло Блавацький. "Вітів та Блавацький вимагали від замміністра, щоб місцевих людей ніхто не трогав, щоб їм не погрожували міліціянти, щоб по ночам не залякували. Натомість замміністра не мав чого сказати", - пише Аронець.

На Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей вночі штурмом взяли райвідділок мілції. В хід пішло каміння, арматура та навіть коктейлі Молотова. Працівники міліції ховалися у підвалі райвідділу, а згодом від диму їм стало погано, проте розлючені люди не давали швидкій надати допомогу міліціянтам. Близько 2:00 ночі протестувальників вдалося вгамувати, і люди зняли осаду. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Дівчина повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист на прізвище Рябіненко. Поліщук та Рябіненко затримані, що ж стосується Дрижака, то у нього виявилося алібі - він, нібито, в момент злочину чергував у райвідділі. Справа в тому, що Дрижак виявився хресником керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка, а Поліщук племінником прокурора Заводського району міста Миколаєва. Наразі вже відсторонено начальника міліції у Миколаївській області Валентина Парсенюка, а також звільнили прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Теги: Врадіївка