Активісти спіймали ДАІшників на хабарі за п’янку

Олесь Лук'яненко
4 липня 2013р. 12:57

Активісти спіймали ДАІшників на хабарі за п’янку

Активісти "Дорожнього контролю" зафіксували на відео, як працівники ДАІ отримали хабар від нетверезого водія, після чого відпустили його.

"Журналісти "ДК" виїхали на Наддніпрянське шосе приблизно в 5-30 ранку - в цей час працівники ДАІ стоять "на фільтрі" - зупиняють абсолютно всі проїжджаючі автомобілі щоб "понюхати водіїв". Тільки от найцікавіше те, що ДАІшники продувають автомобілістів на невідомий алкотестер, яка не значитися в списку дозволених. Суть в тому, що якби ДАІшники продували на законний "Драгер" - то він записує в пам'ять кожен тест і з водієм тоді було б неможливо домовитися", - йдеться у повідомленні. На відео видно, як водій спочатку дмухає в трубку, а потім розраховується з інспектором. Водій сплатив приблизно 800-1000 гривень.

 

Активісти викликали міліцію, але ніхто не приїхав на виклик. За деякий час на особистий телефон одного з журналістів подзвонив чоловік, який назвався співробітником Печерського ДАІ та почав розпитувати, де вони стоять. ДАІшники-хабарники теж почали крутити головою в пошуках своїх "кривдників", але невдовзі просто поїхали з місця події. Журналісти прийняли рішення поїхати в прокуратуру. В кабінеті прокурора чоловіку з "ДК" знову подзвонили та запропонували вирішити вопрос неформально. Телефон був на гучномовці, тому прокурор чув цю розмову. За словами прокурора, керівництво ДАІ за таке відео одразу може запропонувати близько 5 000$. Дорожній контроль обіцяє інформувати про подальший розвиток подій.

 

Теги: Київ , корупція , ДАІ , Дорожній Контроль