Міліція рекомендує не повставати проти неї

Ольга Бондаренко
4 липня 2013р. 16:23

Міністерство внутрішніх справ не рекомендує громадянам брати участь у масових акціях проти правоохоронних органів, що мають місце у Врадіївці. Про це заявив речник МВС Сергій Бурлаков.

"Ми закликаємо не йти слідом за тими, хто закликає до свавілля і порушень громадського порядку, тому що за це передбачена відповідальність. Слідування голосними закликами може погано закінчитися", – цитує речника МВС ТВіОкрім того, Бурлаков зазначив, що міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко з посади не піде, щоб не залишати ситуацію напризволяще.

Близько тисячи людей з самого ранку у Врадіївці вимагають відставки всіх міліціонерів району, відставки голови райдерж та облдерж адміністрацій, а також відставку міністра Захарченка. 

На Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей в ніч на 2 липня штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Дівчина повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист на прізвище Рябіненко. Поліщук та Рябіненко затримані, що ж стосується Дрижака, то у нього виявилося алібі - він, нібито, в момент злочину чергував у райвідділі. Справа в тому, що Дрижак виявився хресником керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка, а Поліщук племінником прокурора Заводського району міста Миколаєва. Наразі вже відсторонено начальника міліції у Миколаївській області Валентина Парсенюка, а також звільнили прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Теги: Київ , Врадіївка , МВС