Могильов візьме у Алояна 10 автомобілів

Наталія Курило
8 жовтня 2010р. 6:51

Могильов візьме у Алояна 10 автомобілів

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов підтвердив той факт, що родина вбитого 2009 року директора торгового центру «4room» Шабаба Алояна хоче подарувати міліції 10 автомобілів за покарання винного.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Факти".

"Ми знаємо, що Алояни досить заможні люди. Вони самі запропонували МВС благодійну допомогу. Не думаю, що це погано. Адже міліція фінансується лише на 40 відсотків від потреби, так що ми вдячні за будь-яку допомогу", - сказав він.

Але Могильов додає, що міліція прагне покарати винного не через подарунок, а тому що це справа честі, так як тоді загинули його колеги.

Міністр зазначив, що процес у справі про вбивство Алояна знаходиться "на завершальній стадії щодо притягнення осіб, які вчинили злочин".

"Якщо є хоч найменший натяк на те, що людина має проблеми з законом, допомогу від нього ми приймати не будемо", - підкреслив він.

Могильов, також, розповів, що це будуть не перші коштовні машини в автомобільному парку міліції.

"У мене, наприклад, "Лексус", є ще "ауді" досить високого класу, "мерседеси". У МВС є практично весь спектр автомобілів найвідоміших брендів. Вони використовуються в тому числі і для виконання оперативних завдань", - сказав він. – «Частина з них купувалася за бюджетні кошти, частина - дарувалася».

Раніше депутат партії "Наша Україна - Народна самооборона" Геннадій Москаль звинуватив МВС в тому, що вони взяли хабар за незаконне закриття кримінальної справи щодо Артура, який є племінником того, хто пропонує коштовний подарунок.

«Із достовірної інформації, якою я володію, за подарунком у розмірі 10 автомобілів стоїть незаконне закриття за допомогою МВС України кримінальної справи № 2220001, яка була порушена 18.01.2010 року слідчим ГУБОЗ МВС України відносно Алояна Артура Шабабовича - т», - заявив Москаль.

За словами політика, йому відомо, що Алоян мав намір помститися Мамояну, якого вважає ввиним у вбивстві свого батька. Але намір не виконав тому, що виконавець замовлення відмовився.

Нагадаємо, що вбивство відбулося 02 жовтня 2009 року в торговому центрі «4room» на Борщагівці.