"Візових" нардепів хочуть зробити невиїзними

Галина Танай
5 липня 2013р. 8:53

Активісти хочуть покарати депутатів, які зірвали голосування за законопроекти, необхідні для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС. О 10:00 під посольством Польщі почнеться громадська акція "Ми знаємо, хто забрав в українців можливість безвізового в'їзду в ЄС". Про це у своєму блозі повідомила активістка й кінознавиця Аксинья Куріна. 

Активісти хочуть зробити депутатів, з вини яких зірвалось голосування, невиїзними - і проситимуть посольства країн-членів ЄС цим особам заборонити в'їзд на їхню територію. Як говорять борці за безвізовий режим, потрібно привернути увагу громадськості  до винуватців зриву голосування за відповідні законопроекти - щоб люди знали цих депутатів в лице. 

Акція розпочнеться біля посольства Польщі, потім активісти рушать до інших посольств країн-членів ЄС: посольства Німеччини (вул. Б.Хмельницького, 25), Угорщини (вул. Рейтарська, 33), Італії (вул. Ярославів Вал, 32Б), Фінляндії (вул. Стрілецька, 14), Чехії (вул. Ярославів Вал, 34А), Франції (вул. Рейтарська, 39) та Представництао ЄС в Україні (вул. Володимирська, 101). Інші посольства країн-членів ЄС отримають звернення поштою.

Теги: Київ , безвізовий режим , акція