Міліція: Врадіївців каратимуть, але без репресій

Галина Танай
5 липня 2013р. 9:10

Справа про розгром райвідділу міліції у Врадіївці не припинена. Ті, хто завдав тілесної шкоди міліціонерам і пошкодив майно, будуть покарані. Про це заявив прокурор Миколаївської області Андрій Курись. А от перший заступник міністра внутрішніх справ Віктор Дубовик запевняє: людей розуміють, а з боку міліції були численні порушення професійних обов'язків. Про це пише "Українська правда".

 Як заявив в інтерв'ю програмі "События" на каналі "Україна" Дубовик, з боку співробітників міліції у Врадіївці виявили  грубі порушення нормативних актів, інструкцій МВС та функціональних обов'язків. За його словами, у Врадіївку спрямовані додаткові співробітники МВС, які  будуть займатися перевіркою всіх скарг і заяв, які надходять від місцевого населення. Репресій протестувальникам обіцяють не влаштовувати. 

На Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей в ніч на 2 липня штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Дівчина повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист на прізвище Рябіненко. Поліщук та Рябіненко затримані, що ж стосується Дрижака, то у нього виявилося алібі - він, нібито, в момент злочину чергував у райвідділі. Справа в тому, що Дрижак виявився хресником керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка, а Поліщук племінником прокурора Заводського району міста Миколаєва. Наразі вже відсторонено начальника міліції у Миколаївській області Валентина Парсенюка, а також звільнили прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка, повідомляє прес-служба Генпрокуратури. Кримінальне провадження по врадіївському бунту триває, хоч у цій справі не затримали жодної людини. 

Теги: міліція , Врадіївка , Київ