Головлікар Врадіївки відхрещується від фальшування

Галина Танай
5 липня 2013р. 9:51

Головлікарка Врадіївської  районної лікарні Оксана Ростова заперечує спробу фальшування  аналізів зґвалтованої Ірини Крашкової. Про це жінка заявила виданню "Новости".

Ростова запевняє: вона на час перебування Крашкової у Врадіївській ЦРЛ  була відсутня. Бо весь день вона провела в Миколаєві, на записі телепередачі на обласному телебаченні. Водночас первинний огляд пацієнтки черговим лікарем, гінекологом, був зроблений відразу, а забір всіх матеріалів судмедекспертами, за словами лікуючого лікаря, зробили через дві години після її надходження до лікарні. Крім того, Ростова запевняє: до складання акту первнинного і забору біологічного матеріалу медичний персонал не має відношення - все це в компетенції міліції.

Напередодні Аркадій Корнацький заявив, що головлікар Врадіївської центральної районної лікарні змушувала медперсонал фальсифікувати результати аналізів потерпілої Ірини Крашкової. Ростова є дружиною керівника Врадіївської райдержадміністрації. У день, коли сталося зґвалтування, вона нібито вимагала у медперсонала підмінити матеріали й аналізи, відібраної у потерпілої. Проте персонал лікарні відмовився це зробити.

Теги: Київ , Врадіївка , Корнацький , Ростова