Білявка з Укртрансгаз допоможе керувати залізницею

Галина Танай
5 липня 2013р. 11:27

Білявка з Укртрансгаз допоможе керувати залізницею

Кабмін призначив заступника генерального директора "Укрзалізниці". Щасливою власницею замдиректорського крісла стала 42-річна Оксана Плотнікова, яка досі була гендиректором "Укрпошти" та обіймала керівні посади у компанії "Укртрансгаз". Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

З березня 2012 і до сьогодні Оксана Плотнікова очолювала "Укрпошту". Перед цим працювала на посадах заступника міністра інфраструктури і міністра транспорту та зв'язку. З листопада 2008 по квітень 2009 була головою правління ТОВ "Біофарм". Але найніжнішими путами Плотнікова була пов'язана з "Укртрансгазом". Перше пришестя було у період із червня 2003 по жовтень 2007 - в цей час Плотнікова працювала "на різних посадах". Повернулась в "Укртрансгаз"  навесні 2009 - і до березня 2010 працювала так само на "різних", але вже керівних посадах.

З 18 червня цього року Оксана Плотнікова була виконувачкою обов'язків заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України. Тепер же вона стала повноцінною заступницею.

Теги: Київ , Укрзалізниця , Укртрансгаз , Плотнікова