Захарченко не хоче у відставку через ґвалтівників

Ольга Бондаренко
5 липня 2013р. 14:12

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко назвав недоцільною свою відставку у зв'язку зі зґвалтуванням міліціонерами жінки у містечку Врадіївка. Про це він заявив журналістам на брифінгу.

Окрім цього він сказав, що переатестацію міліції також вважає неефективним заходом. На його думку, треба покращувати матеріальний стан міліціонерів і запроваджувати сучасні технології контролю громадського порядку. На його думку, вся справа у тому, що треба покращувати матеріальний стан міліціонерів і запроваджувати сучасні технології контролю громадського порядку. 

На Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей в ніч на 2 липня штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Дівчина повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист на прізвище Рябіненко. Поліщук та Рябіненко затримані, що ж стосується Дрижака, то у нього виявилося алібі - він, нібито, в момент злочину чергував у райвідділі. Справа в тому, що Дрижак виявився хресником керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка, а Поліщук племінником прокурора Заводського району міста Миколаєва. Наразі вже відсторонено начальника міліції у Миколаївській області Валентина Парсенюка, а також звільнили прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка, повідомляє прес-служба Генпрокуратури. Кримінальне провадження по врадіївському бунту триває, хоч у цій справі не затримали жодної людини. 

Теги: Київ , Захарченко