Ще одного врадіївського міліціонера арештували

Ольга Бондаренко
5 липня 2013р. 14:51

Центральний районний суд Миколаєва за поданням прокуратури заарештував заступника начальника Врадіївського райвідділу міліції Михайла Кудринського. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Заступник начальника Врадіївського райвідділу міліції Миколаївської області підозрюється в приховуванні злочинів та намаганнях приховати сліди злочину, скоєнного щодо місцевої жительки Ірини Крашкової, обвинуваченими у якому проходять інші міліціонери - його підлеглі. 

26 червня троє чоловіків затягли у свою машину, жорстоко побили і зґвалтували 29-річну мешканку Врадіївки Ірину Крашкову. Після цього близько тисячі людей в ніч на 2 липня штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Наразі вже відсторонено начальника міліції у Миколаївській області Валентина Парсенюка, а також звільнено прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка, повідомляє прес-служба Генпрокуратури. Кримінальне провадження по врадіївському бунту триває, хоч у цій справі не затримали жодної людини. 3 липня районний суд Миколаєва ухвалив рішення про арешт старшого лейтенанта міліції Євгена Дрижака, причетного до зґвалтування. Дрижак буде перебувати під вартою до 15 серпня. 


Теги: Врадіївка , Київ