Активісти продовжили захист Біличанського лісу

Ольга Бондаренко
5 липня 2013р. 16:20

Апеляційний суд Київської області залишив в силі рішення про заборону забудови Біличанського лісу. Про це в своєму блозі повідомила громадська активістка Наталія Соколенко.

"27 червня відбулось історичне засідання в Апеляційному суді Київської області. Засідала колегія суддів судової палати у цивільних справах. Знакове рішення прийняли судді: Людмила Волохова (Головуюча), Мельник Ярослав та Матвієнко Юлії. Цією ухвалою права власності на ділянку суд апеляційцної інстанції позбавив одного з депутатів селищної ради", - написала Соколенко. Проте вона наголосила: "Це чергова перемога в битві, але до найбільшої перемоги ще треба не один місяць попрацювати. Можливо, і не один рік. Так само на нас чекають сотні позовів і тисячі засідань".

Боротьба за Біличанський ліс - зелену зону на Святошино - триває з 2008 року. Активісти виступають проти роздачі лісу Коцюбинською селищною радою. Варто зазначити, що 9 жовтня 2012 року Вищий адміністративний суд визнав цю роздачу законною. Тим самим суд дозволив розширити межі селища Коцюбинського з 87 гектарів до чотирьох тисяч за рахунок лісу.А вже у травні травні Ірпінський міський суд задовольнив 64 позови прокуратури про скасування рішення Коцюбинської селищної ради та визнання недійсним державних актів на право власності на земельні ділянки Біличанського лісу - тож, активісти потроху виграють "битву за ліс".


 

Теги: Київ , Біличанський ліс