Пшонка рапортує: Жити в Україні стало безпечніше

Ольга Бондаренко
5 липня 2013р. 16:43

Силами правоохоронних органів в Україні забезпечено стабільну ситуацію з криміналом, а за окремими видами злочинів навіть спостерігається суттєве зменшення їх кількості. Про це повідомив генпрокурор Віктор Пшонка.

Зокрема, за його словами, зменшилась кількість зареєстрованих умисних вбивств, розбоїв а також - злочинів, пов’язаних із нанесенням тяжких тілесних ушкоджень. "Статистичні дані також вказують на зниження показників рівня злочинності на 10 тисяч населення. Така тенденція, зокрема, прослідковується з лютого поточного року", - додав Пшонка.

26 червня троє чоловіків, серед яких були і працівники міліції, -  затягли у свою машину, жорстоко побили і зґвалтували 29-річну мешканку Врадіївки Ірину Крашкову. Після цього близько тисячі людей в ніч на 2 липня штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що міліціонери намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Водночас міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко назвав недоцільною свою відставку у зв'язку зі зґвалтуванням міліціонерами жінки. 

Теги: Київ , гпу , Генпрокуратура , Пшонка