Табачник грозиться рекордною кількістю підручників

Ольга Бондаренко
5 липня 2013р. 16:54

Протягом року в Україні надрукують рекордну кількість підручників - 13 мільйонів. Про це повідомив міністр освіти і науки Дмитро Табачник. 

"За даними і статистики, і перевірки фінансової інспекції вартість одного підручника для держаного бюджету з цих 13 мільйонів складатиме  18 гривень 60 копійок, і це враховуючи навіть вартість дорогих підручників малих тиражів, мовами національних меншин такі як: словацька, румунська, молдовська тощо", – зазначив Табачник.

23 квітня Генпрокуратура повідомила про те, що 2 500 старшокласників з вадами слуху навчаються без підручників. Також, за повідомленням ГПУ, понад 700 старшокласників інтернатів для слабозорих дітей навчаються без підручників або мають підручники тільки з одного предмета. А у спеціальних закладах для дітей з вадами мовлення, де навчається 2 800 дітей, підручники мають лише першокласники. Варто зазначити, що після приходу на посаду міністра освіти Дмитра Табачника у 2010-му, зі шкільних підручників також зникло поняття помаранчевої революції. Окрім цього, шкільна історія ледь не щороку "видозмінюється" . Так у 2012-му чиновники Міносвіти переписали програму шкільного тестування з історії, викинувши звідти прізвища таких українських історичних персоналій як Степан Бандера, Роман Шухевич, Іван Драч, Левко Лук'яненко, Іван Світличний та інших. Того ж року вирішили - з нової програми шкільного курсу з історії для 5-класників треба викинути взагалі всіх історичних постатей.

Теги: Київ , Табачник