У Києві за отруєння вже перевірили всі садочки

Ольга Бондаренко
5 липня 2013р. 17:05

Наразі перевірку організації харчування дітей у дитсадках - завершено. Про це повідомили у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту.

Таким чином, перевірено 432 дитсадки – усі дошкільні заклади, що діяли у період з 25 червня до 4 липня. Так, за результатами оперативних перевірок: на трьох директорів дошкільних навчальних закладів у Дніпровському та Печерському районах було накладено адміністративне стягнення. Оголошено 15 доган відповідальним працівникам районних управлінь освіти у Дарницького, Дніпровського, Деснянського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського та Солом’янського районів.

Причиною масових перевірок стало отруєння дітей у дитсадку №455 на Празькій, 31А. Тоді отруїлося 43 дитини і два працівники. За результатами попередньої перевірки Держсанепідслужбою, причиною отруєння стала вермішельна запіканка з курячим м'ясом і яйцями. Виникненню та розповсюдженню спалаху сприяли порушення погодженого двотижневого меню, недотримання правил технології приготування страв, недотримання санітарно-епідеміологічного та дезінфекційного режимів у закладі, порушення правил особистої гігієни персоналом (кухарем, комірником, медичною сестрою), порушення термінів реалізації та умов зберігання масла вершкового, порушення ведення медичної документації та термінів проходження профілактичних медичних оглядів персоналом. Одразу після цього, Головне управління освіти Києва взялося перевіряти всі дитсадки міста. Про те, хто винен у отруєнні дітей, читайте у розслідуванні "Свідомо".

Теги: Київ , садки