Яценюк попереджає про штурм МВС за Врадіївку

Маша Землянська
6 липня 2013р. 9:55

Арсеній Яценюк попереджає міністра внутрішніх справ Віталія Захарченко, що якщо людей з Врадіївки будуть притягувати до відповідальності за штурм райвідділку – штурмуватимуть вже будівлю МВС.

Яценюк підкреслив: «Це - штурм приміщення, в якому знаходились бандити в міліцейській формі. Бандити, які мають зброю, які не відчувають відповідальності за свої діяння. Якщо чи чинний прокурор, чи чинний міністр МВС, чи будь-яка посадова особа почне притягувати тих людей, які не штурмували, а боролись за справедливість, за свою гідність, за свої права, за своїх дітей, за свої родини, - якщо комусь тільки в голову прийде притягнути будь-кого до відповідальності, то в штурм буде вже не в Врадіївці, а на Богомольця в МВС», - наголосив Арсеній Яценюк.

2-го липня на Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Дівчина повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист на прізвище Рябіненко. Поліщук та Рябіненко затримані, що ж стосується Дрижака, то у нього виявилося алібі - він, нібито, в момент злочину чергував у райвідділі. Справа в тому, що Дрижак виявився хресником керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка, а Поліщук племінником прокурора Заводського району міста Миколаєва. Наразі вже відстороненоначальника міліції у Миколаївській області Валентина Парсенюка, а також звільнили прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка, повідомляє прес-служба Генпрокуратури. Кримінальне провадження по врадіївському бунту триває, хоч у цій справі не затримали жодної людини.

 

Теги: Київ