Слідкувати за меню дитсадка можна буде он-лайн

Маша Землянська
6 липня 2013р. 11:47

Департамент освіти і науки, молоді та спорту запроваджує єдину електронну систему контролю за якістю харчування. За інформацією київміськадміністрації наразі проводиться тестування програми "Електронний дитячий садок" на базі Печерського району.

Он-лайн система дозволить залучити до єдиного інформаційного простору всі дитячі садочки і надасть можливість ознайомитись з двотижневим і щоденним меню, технологією приготування та енергетичною цінністю страв, які готуватимуть дітям. Також обіцяють надавати інформацію про постачальників продуктів.

Раніше санепідемслужба провела перевірку усіх 432-ох дитсадків Києва. На трьох директорів дошкільних навчальних закладів у Дніпровському та Печерському районах накладено адміністративне стягнення, оголошено 15 доган працівникам районних управлінь освіти у Дарницького, Дніпровського, Деснянського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського та Солом’янського районах. Причиною масових перевірок стало отруєння дітей у дитсадку №455 на Празькій, 31А. Тоді отруїлося 43 дитини і два працівники. За результатами попередньої перевірки Держсанепідслужбою, причиною отруєння стала вермішельна запіканка з курячим м'ясом і яйцями. Про те, хто винен у отруєнні дітей, читайте у розслідуванні "Свідомо".

 

Теги: Київ , діти , іжа