Кияни кличуть міліцію на Десятинку

Маша Землянська
6 липня 2013р. 13:13

Кияни кличуть міліцію на Десятинку

Зо три десятки громадських активістів та киян, які зранку прийшли на акцію протесту проти забудови Десятинного провулку, викликали міліцію. Люди просять правоохоронців розібратися з незаконно встановленим на історичній землі автокраном.

"Чекаємо поки приїде міліція. Наразі тут немає забудовників, і, звісно ж, ніхто не показує жодних документів. То нехай правоохоронці розбираються з цим краном!", - розповідає "Свідомо" один з організаторів акції Віталій Черняховський.

Техніка повернулася попри те, що Окружний адмінсуд визнав забудову в Десятинному провулку незаконною і заборонив Київському патріархату з "Інтеграл-будом" проводити будь-які будівельні роботи на ділянці біля будинків №№ 3 А,Б та 5, Д. Досі Київський патріархат програв уже два суди щодо незаконної забудови землі історико-культурного призначення на Десятинному провулку 3-5. Патріархатом було зруйнувано два історичні будинки на провулку Десятинному і розпочато будівництво, хоча жодних дозволів та рішень Київради на це не було. Зусиллями правозахисників будівництво було зупинене. На цьому місці також знесли два будинки 19-го століття. У 2009-ому році столичні археологи знайшли тут фундамент палацу князя Володимира Великого.

Фото з сторінки "Звільнимо Київ разом" у мережі Facebook

 

Теги: Київ , забулова , акція