Прокуратура битиметься за Десятинку разом з людьми

Маша Землянська
6 липня 2013р. 15:07

Прокуратура Києва в апеляційному суді наполягатиме на скасуванні договору оренди земельної ділянки у Десятинному провулку. Засідання по справі незаконного виділення історичної землі заплановане на 19-е серпня. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Прокурорською перевіркою встановлено, що рішенням Київської міської ради від 25.09.2003 передано в довгострокову оренду на 25 років земельну ділянку площею 0,17 гектара по провулку Десятинному, 3-5 для експлуатації та обслуговування адміністративних і господарських приміщень. У зв’язку з нецільовим використанням земельної ділянки та знесенням розташованої на ній споруди прокуратурою Шевченківського району до господарського суду міста Києва заявлено позов про розірвання вказаного договору оренди. Рішенням суду від 23.04.2013 у задоволенні позову відмовлено. Прокуратура вважає це рішення незаконним, тому подала до Київського апеляційного господарського суду апеляційну скаргу», - пояснюють слідчі.

Напередодні, 27-го червня Окружний адмінсуд визнав забудову в Десятинному провулку незаконною і заборонив Київському патріархату з "Інтеграл-будом" проводити будь-які будівельні роботи на ділянці біля будинків №№ 3 А,Б та 5, Д. Проте навіть це рішення не зупинило забудовника, який одразу притягнув на місце будівельну техніку. Вранці 6-го липня протестувати на Десятинку прийшло зо три десятки киян. Вони демонтували паркан та викликали міліцію. Приводом до залучення правоохоронців стала відсутність будь-яких документів на знаходження на цій землі автокрану.

Теги: Київ , земля , забудова