Наша "Алкоголічка" претендує на перемогу в Єревані

Галина Танай
7 липня 2013р. 10:51

Наша "Алкоголічка" претендує на перемогу в Єревані

Драма Юлії Гонтарук "Алкоголічка" - в офіційній конкурсній програмі єреванського кінофестивалю "Золотий абрикос". Серед конкурентів України - Австрія, Чорногорія, Польща, Іспанія, Німеччина та Франція.

"Золотий абрикос" заснували у 2004, і зараз він є одним з найпрестижніших фестивалів регіону.  "Алкоголічка" змагатиметься у номінації "Абрикосова кісточка" ("Кориз") - у цій категорії оцінюють короткометражні фільми. Сама Юлія Гонтарук у Єреван поїхати не змогла, тож уболіває за "Алкоголічку" в Києві. Як оцінило міжнародне журі українську короткометражку, дізнаємось за тиждень, 14 липня. 

"Алкоголічка"  - історія покинутої мамою дівчинки, що живе з суворою тіткою, яка змушує її торгувати на базарі. Аліна не говорить, і в її житті є дві розради – старенька лялька і балет. Одного дня вона натрапляє на оголошення про набір у дитячий танцювальний колектив «Віночок». Це єдина надія вирватись з брудного світу, де вона нікому не потрібна. Але історія з танцями отримує несподіваний поворот. Сценарій до фільму написала Марися Нікітюк, а продюсером виступив Ігор Савиченко, якого знають за альманахом «Україно, Goodbye». 

Теги: Гонтарук , Алкоголічка , Фестиваль , Кіно , Київ