На Солом'янці вночі перевернулось авто

Ольга Бондаренко
8 липня 2013р. 8:04

На Солом'янці вночі перевернулось авто

Жахлива аварія трапилась вночі на Солом'янці: на вулиці Народного Ополчення, у 200 метрах від Музею Авіації перекинувся KIO RIO. Про це повідомляє "Автополігон".

В автомобілі знаходилась компанія молодих людей - дві дівчини і троє хлопців. За попереднью інформацією, зі слів свідків - дівчина 1992 року народження не впоралась з керуванням авто: машина виїхала на зустрічну смугу, зачепила бордюр, земляний схил, кілька разів перевернулася і завмерла на лівому боці в 30-ти метрах від місця контакту з бордюром. В аварії дуже серйозно постраждала дівчина (попередньо - передній пасажир автомобіля). Її викинуло на асфальт. На момент прибуття швидкої вона перебувала в 8 метрах від розбитого авто з відкритою черепно-мозковою травмою. 

Решта учасників постраждали значно менше. Під час зйомки вирішувалося питання про їх госпіталізацію. Один зі свідків припустив, що втрату управління спровокувала невелика яма з калюжею, але вона знаходитися більш ніж в 50-ти метрах від місця торкання з бордюром на зустрічній. 

Теги: Київ , аварія , ДТП