В Єгипті продовжують гинути демонстранти

Ольга Бондаренко
8 липня 2013р. 10:28

Внаслідок нападу спецслужб на прибічників відстороненого президента Єгипту Мохаммеда Мурсі у Каїрі були вбиті щонайменше семеро людей. Про це повідомляє ВВС.

За словами одного з очевидців, члена "Братів-мусульман", солдати, намагаючись розігнати натовп у східному районі Каїра Наср-Сіті, застосовували бойові патрони. Десятки людей зазнали поранень та були доправлені до шпиталю. 

5 липня єгипетські війська вперше відкрили вогонь по прихильниках поваленого президента Мухаммеда Мурсі в Каїрі, внаслідок чого загинуло щонайменше три людини. 4 липня у Єгипті склав присягу тимчасового глави держави Адлі Мансур, голова Конституційного суду, якого військові поставили на чолі держави замість заарештованого президента Мохаммеда Мурсі. Десятки тисяч противників президента, що зібралися на площі Тахрір у центрі Каїра, зустріли заяву військових радістю. Святкування з феєрверками і танцями тривали там цілу ніч. Військові втрутилися у врегулювання політичної кризи в Єгипті після чотирьох днів масових протестів. Вони пред'явили Мурсі ультиматум, термін якого вибіг у середу. У разі невиконання умов ультиматуму армія пообіцяла почати діяти. 

Теги: Київ , Єгипет