На ДН Януковичу даруватимуть книжки в Криму

Галина Танай
8 липня 2013р. 12:48

У вівторок, 9 липня, День народження Януковича. Святкуватиме президент - якому, між іншим, стукне 63 і пора на пенсію - в сонячному Криму. Вітати Віктора Федоровича регіонали організовано полетять на літаку. А дарувати збираються книжки. Про це пишуть "Публичные люди".

Як розповів Михайло Чечетов, гуляти партійці будуть недовго: вранці прилетять, а ввечері по домівках. Регіонали запевняють: чартер із Києва до Криму оплачують самі. Дарувати збираються книги - хоч і самі ще не в курсі. Імовірно, про православ'я - в тему до річниці Хрещення Русі. Якщо вірити Вадиму Колесніченку, книжки для Віктора Федоровича регіоналам обійдуться дешево. "К помощнику должны были подойти, он должен был отдать деньги. Хотя какая там сумма на книгу – 100-200 грн максимум", - поділився секретами президентського подарунку депутат. "Что касается подарка, то могу вам сказать, что на таком уровне люди не смотрят на стоимость подарка. Главное – дарить искренне, от души, от сердца", - повчав журналістів Чечетов.

Ну а бажати Януковичу збираються успішного сидіння в президентському кріслі аж до 2020 року. Не хочеться засмучувати іменинника - але сподіваємось, що побажання таки не справдиться. 


Теги: Київ , Янукович , чечетов , День Народження