Уряд допоможе Кравцю будуватися на Поштовій

Маша Землянська
8 липня 2013р. 13:32

Уряд допоможе Кравцю будуватися на Поштовій

Згідно з розпоряжденням Кабінету міністрів, на добудову транспортної розв'язки на Поштовій площі - з бюджету виділять додаткові 50 мільйонів гривень.

Натомість три місяці тому, 26-го березня, Київська міська державна адміністрація віддала частину Поштової площі, яка, між іншим, входить в перелік пам'яток архітектури, під будівництво торговельного центру. Формальне пояснення чиновників - брак грошей, тому щоб завершити ремонт дороги вирішили залучити інвестора. "Свідомо" провело розслідування і з'ясувало, що конкурс на "інвестиції в Поштову", виграла фірма на чолі з Мариною Ткаченко ТОВ «Хенсфорд-Україна». Вона, в свою чергу, заснована однойменною британською компанією – «Хенсфорд Імпекс ЛЛП». Коріння останньої привели нас до керівника Державного управління справами Андрія Кравця.

Поштова площа - не перший подарунок Кравцю від Києва. За останній рік пов'язані з ним фірми "зайшли" в приміщення басейну «Водник» на Подолі, де вже будується Sport Life, у Будинку вчителя в центрі міста. Останнє надбання - історична будівля на Круглоуніверситетській.


 

Теги: Київ , Кравець , Поштова площа , забудова , земля