Три райони Києва два тижні сидітимуть без води

Галина Танай
8 липня 2013р. 16:22

Три райони Києва два тижні сидітимуть без води

Не пощастило мешканцям Оболонського, Деснянського та Дніпровського районів - частині будинків відключать гарячу воду. Холодний душ доведеться приймати два тижні. Про це повідомляє прес-служба "Київенерго".

На Оболоні води не буде на проспектах Московському та Героїв Сталінграда та на вулицях Вишгородська, Полярна, Бережанська, Вербова, Дегтяренка, Богатирська, Озерна, Північна, Прирічна, Коноплянська, Резервна. 

У Деснянському районі воду відключать на проспекті Ватутіна, вул. Лісова, Бальзака, Радунської, Милославської, Закревського, Пухівській, Крайній, Меліоративній, Миропільській, Братиславській, Волкова, Маршала Жукова, Кіото, Червоногвардійської, Мурманської, Магнітогорській, Попудренка (частково), та у  Червоногвардійському провулку.

У Дніпровському районі води не буде на проспектах Ватутіна, Визволителів і Броварському, вул. Братиславської, Стальського, Курнатовського, Червоногвардійської, Усенка (частково), Попудренка (частково), Микільсько-Слобідської, Челябінської (частково), Мильчакова, Луначарського, Малишка, Райдужної, Вершигори та бульварі Перова.

Пояснюють відключення води традиційно - гідравлічними випробуваннями тепломереж.

Теги: Київ , вода