Екологи: у киян забрали шмат землі на Трухановому

Галина Танай
8 липня 2013р. 16:39

Екологи: у киян забрали шмат землі на Трухановому

На Трухановому острові, неподалік від будівництва Подільського мосту, невідомі привласнили чималий шмат землі із береговою смугою. Про це повідомив голова  Національного екологічного центру України Олександр Василюк.

За словами екологів, навколо ділянки встановили суцільний металевий паркан висотою у два метри, а також змонтували ворота, які ретельно охороняють від сторонніх осіб. Територію всередині периметру патрулюють особи “характерної зовнішності”, що час від часу виїжджають з воріт на квадроциклах та пильно слідкують, аби біля паркану не було нікого зайвого. Сфотографувати територію активістам не вдалося: розповідають, що до них підійшли двоє молодиків та змусили прибратись зі словами: “А що це ви тут винюхуєте? А ну забирайтесь звідси геть!”.

Опитані екологами перехожі на Труханівській вулиці стверджують, що за парканом невідомі вирубують дерева та споруджують плавучі і стаціонарні котеджі. Але кому належить будівництво, ніхто сказати не може. Якщо вірити Публічній кадастровій карті, то на зазначеній території жодна фізична чи юридична особа земельних ділянок у власність не отримувала. Національний екологічний центр України звернувся до КМДА із запитом, на якій підставі та з якою метою невідомі встановили паркан на Трухановому острові. Також екологи звернулись до МВС та прокуратури з проханням дати правову оцінку діям осіб, що привласнили земельну ділянку.

Теги: Київ , НЕЦУ , Труханів , забудова , екологи