Волонтери питають Азарова про крихти для Охматдиту

Маша Землянська
9 липня 2013р. 8:55

Опікунська рада Охматдиту та волонтери, що допомагають рятувати дітей, запитують у Миколи Азарова: чому на добудову нового корпусу головної лікарні для дітей Кабінет міністрів виділив крихти – а точніше лише 50 мільйонів гривень. З таким запитанням вони направили прем’єру відкрите звернення.

«Для нас це стало переконливим свідченням байдужості влади до реальних потреб українців. Опікунська Рада «Охматдиту» категорично проти маніпуляцій та цинічного використання модернізації лікарні для прикриття чергового розпилу державних коштів», - обурюються волонтери. І додають: «Вимагаємо від Вас публічних пояснень: як Ви плануєте виконати неодноразові обіцянки  Президента України Віктора Януковича у визначені терміни ввести в дію новий  сучасний корпус лікарні? Звідки плануєте брати кошти на завершення будівництва?». Повний текст звернення можна подивитися тут.

Новим розпорядженням Кабмін розділив два мільярди 137 мільйонів гривень. З цих грошей на будівництво нового корпусу в Охматдиті заплановано дати тільки 50 мільйонів. А відтак "надія" дітей знову залишається під питанням. Адже на 2013-ий планували дати 300 мільйонів, але з грошей лікарня побачила тільки третину. Будівельники вже заявили про брак коштів і призупинили роботи.

Теги: Київ , діти , Охматдит