Азаров хоче вітчизняні "швидкі"

Маша Землянська
9 липня 2013р. 10:16

Україна здатна на своїх заводах виробляти конкурентоспроможні автомобілі швидкої допомоги та реанімобілі. З такою заявою звернувся Микола Азаров на нараді щодо забезпечення регіонів «швидкими».

«Зробити так, щоб усі підприємства отримали роботу, дати їм усім можливість у цьому році попрацювати на спільну справу, а там побачимо: хто з них ці ресурси використає на розвиток – ми їх підтримуватимемо, хто вирішить просто підзаробити – раз підзаробить – і до побачення», - з таким дорученням Азаров звернувся до МОЗу, Мінфіну, Мінекономрозвитку, Мінпромполітики, які проводитимуть тендери .

Карети швидкої - гаряча тема для уряду. Особливо якщо це стосується договіру про купівлю яких укладали у 2011-му році. За 216 карет Peugeot Boxer заплатили 140 мільйонів гривень, тобто по 649 тисяч за кожну. Крім того, що автівки було поставлено не вчасно, виникли підозри і щодо завищених цін на них. Висновками економічного та товарознавчого дослідження, що провів Київський науково-дослідний інститут судової експертизи, вартість однієї машини з вмонтованим обладнанням не мала перевищувати 465 тисяч. Всього ж збитків бюджету нарахували у 56 мільйонів гривень. До речі, щодо цієї закупівлі було відкрито кримінальне провадження. Мова йде про розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Що загрожує порушникам від семи років тюрми.

 

 

Теги: Київ , швидка