Люди Пшонки ходитимуть у вушанках з овчини

Маша Землянська
9 липня 2013р. 11:30

Генеральна прокуратура накупила елементів одягу на 1 мільйон 330 тисяч гривень. Наприклад, 1650 шапок-вушанок темно-синього кольору з натуральної овчини придбали ТОВ «Монітор» по 299 гривень за штуку. Про це пише проект «Наші горші», посилаючись на Вісник державних закупівель.

Згідно проведеного тендеру, для трьох тисяч прокурорів придбали кашне по 71-ій гривні. Для семи з половиною тисяч юристів та радників юстиції придбано краватки по 42-і гривні та знімні погони по 31-ій за пару. Кошти отримає ТОВ НВП «Тексма». У травні Кабінет міністрів вніс зміни до переліку форменого одягу працівників органів прокуратури. У переліку з’явилось «пальто із суконної тканини темно-синього кольору, прямого силуету, двобортне, із застібкою на три формені ґудзики золотистого кольору, з відкладним коміром та лацканами». Окрім цього у шкіряних черевиках замінили штучне хутро на натуральне, а жінкам постановили носити фетрові капелюшки замість беретів.

До речі, "Наші гроші" зазначають, що Міністерство внутрішніх справ України 1-го липня уклало угоду з ТОВ «Тисхутролюкс» на постачання 3765 шапок-вушанок на 407 тисяч гривень. Шапки чорного кольору придбають по 98 гривень за штуку, що утричі дешевше від шапок для прокурорів. А вся справа у тому, що міліція ходитиме у вушанках із штучного хутра.

 

 

Теги: Київ , гроші