Українцям у Єгипті радять сидіти в готелях

Маша Землянська
9 липня 2013р. 14:37

Ситуація на курортах Єгипту, за даними Міністерства закордонних справ, залишається відносно спокійною. Днями в містах Шарм-Ель-Шейх та Хургада пройшли демонстрації, але вони мали мирний характер і не вплинули на відпочинок туристів. Проте українцям таки радять не виходити з готелів.

«Ми продовжуємо закликати громадян України проявляти підвищену обережність, проводити відпочинок на території готелів, не відвідувати великих міст, не брати участі в акціях протестів», - заявив Вастль Зварич з МЗС.

5-го липня єгипетські війська вперше відкрили вогонь по прихильниках поваленого президента Мухаммеда Мурсі в Каїрі, внаслідок чого загинуло щонайменше 16-о людей. напередодні, 4-го липня у Єгипті склав присягу тимчасового глави держави Адлі Мансур, голова Конституційного суду, якого військові поставили на чолі держави замість заарештованого президента Мохаммеда Мурсі. Десятки тисяч противників президента, що зібралися на площі Тахрір у центрі Каїра, зустріли заяву військових радістю. Святкування з феєрверками і танцями тривали там цілу ніч. Військові втрутилися у врегулювання політичної кризи в Єгипті після чотирьох днів масових протестів. Вони пред'явили Мурсі ультиматум, термін якого вибіг у середу. У разі невиконання умов ультиматуму армія пообіцяла почати діяти. 

 

Теги: Київ , турист , Єгипет , готель