Головлікаря Врадіївки хоче перевірити опозиція

Ольга Бондаренко
9 липня 2013р. 17:17

"Батьківщина" вимагає від Генпрокуратури та міністра МВС провести невідкладну перевірку дій головного лікаря Врадіївської районної лікарні Оксани Ростової, яка проводила первісний огляд постраждалої Ірини Крашкової. Про це повідомили у прес-службі партії.

В опозиції Ростову підозрюють у фальшуванні аналізів зґвалтованої жінки. Проте сама лікарка заперечує ці звинувачення. Ростова є дружиною керівника Врадіївської райдержадміністрації. У день, коли сталося зґвалтування, вона нібито вимагала у медперсонала підмінити матеріали й аналізи, відібраної у потерпілої. Проте персонал лікарні відмовився це зробити.

7 липня протестувальники з Врадіївки, обурені бездіяльністю міністра МВС Віталія Захарченка, вирушили на Київ. 18 липня вони обіцяють бути на Майдані Незалежності - і ця акція протесту буде безстроковою. 2-го липня на Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером.

Теги: Київ , Врадіївка