ДемАльянс заявляє про репресії влади за Межигір'я

Ольга Бондаренко
10 липня 2013р. 10:36

У партії "Демократичний Альянс" заявили, що влада розпочала проти учасників акції під Межигір’ям репресії. Про це йдеться на сайті партії.

У повідомленні сказано: "Вже тривалий час ми отримуємо інформацію про стеження за нашими активістами з боку СБУ та міліції, але поки що все обмежувалось залякуванням". Тепер же, як заявляють ДемАльянсівці, проти двох їхніх активістів порушено кримінальну справу про пограбування. "Проти Костянтина Лациби та його брата - відомого громадського експерта Максима Лациби - порушено кримінальну справу про пограбування. За даними Броварської міліції їхній автомобіль перебував на місці скоєння двох кримінальних злочинів. Як повідомляють в міліції, є свідки і відеодокази, які можуть це підтвердити", - йдеться у заяві.

3 червня "Беркут" затримав лідера "ДемАльянсу" Василя Гацька та ще трьох активістів, які проводили акцію впродовж вулиці Богатирської на шляху кортежу Віктора Януковича. Це було не перше затримання активістів, які намагаються привернути увагу президента. 10 квітня у селі Нові Петрівці, міліція затримала журналістів ТВі та активістів "ДемАльянсу" за акцію проти того, що кожного разу заради президента перекривають дорогу, і люди не можуть ні пройти, ні проїхати. 11 квітня члена партії "Демократичний Альянс" Максима Панова посадили на 7 діб  за участь в акції у Нових Петрівцях поблизу Межигір'я. 13 квітня лідера "ДемАльянсу" Василя Гацька посадили за грати на 5 діб. 15 квітня ДемАльянс приносив Януковичу та його охоронцям памперси із гаслами: "Нас не злякати". 

Теги: Київ