Розгляд справи Індила перенесли на 18 липня

Ольга Бондаренко
10 липня 2013р. 12:09

Розгляд справи Індила перенесли на 18 липня

Справу загиблого після спілкування з міліцією студента Ігоря Індила розглядатимуть по суті 18 липня. Про це "Свідомо" повідомив адвокат Олександр Заруцький.

Засідання суду по розгляду справи по суті мало відбутись сьогодні. 27 червня прокурор Наталія Сьома заявляла, що вимоги апеляційного суду до справи виконані, і порушень, що завадили б розгляду, немає.

Ігор Індило відзначав свій 20-ий день народження 17-го травня 2010-го у гуртожитку, звідки його забрали у міліцейській відділок. Вночі Ігор загинув у камері після «спілкування» з міліцією. "Свідомо" оприлюднило відео з камер спостереження, яке спростовує версію прокуратури. Президент Віктор Янукович двічі давав генпрокурору завдання розібратися зі справою Індила. У січні суд так і не встановив - через що у Ігоря Індила зламалося склепіння черепа, та присудив умовний строк дільничному, який привіз хлопця до його смерті. Наразі справа фактично не розглядається і не дорозслідується, а передається з однієї судової інстанції до іншої. У травні колегія  суддів Апеляційного суду  задовольнила вимоги прокуратури не повертати справу про загибель Ігоря Індила на додаткове слідство, хоча адвокат постраждалої сторони бачив у ній чимало білих плям. 

Теги: Київ , Індило , суд , справа Індила