Далекобійники погрожують блокувати дороги

Ольга Бондаренко
10 липня 2013р. 14:06

Далекобійники погрожують блокувати дороги

Близько 100 далекобійників з різних регіонів вийшли на акцію протесту проти неконкурентних умов на ринку праці та попередили: якщо до 17-го липня влада не наведе порядок - будуть блокувати фурами дороги по всій Україні. Про це "Свідомо" розказав один із учасників протесту Олександр.

Близько 50-ти вантажівок та ще стільки ж легкових автомобілів вишукувались на кільцевій дорозі навколо Кіровограду та оголосили свої вимоги. Далекобійники розказали "Свідомо", що введення обмежень на вагу фур торкнулося не всіх перевізників. "Згідно з новими обмеженнями - за перевищення маси фури у 38 тонн - треба платити штраф від 15-ти до 17-ти тисяч гривень. Однак фірмі "Трансервіс", наприклад, вдається і далі перевозити набагато більші обсяги. А штрафи їх обходять стороною. Ми змирились з новими нормами, але не збираємось миритись із лобіюванням інтересів обраних компаній", - говорить Олександр. Далекобійники зазначають, ця акція - лише заявка для влади, аби на них звернули увагу. Якщо до 17-го числа влада не розбереться із несправедливою конкуренцією - акція набуде всеукраїнських маштабів та може призвести до блокування вантажівками доріг. 

Про грошові штрафи за перевищення у вантажних автомобілях допустимого навантаження заговорили ще у травні. 22 травня прем'єр-міністр Микола Азаров визначив, що в руйнуванні українських доріг винні водії і чиновники, що дозволяють водіям недбало ставитися до дорожнього полотна. 

Теги: Київ , далекобійники , акція протесту